Detské svadobné doplnky

Pestrý a rozmanitý výber detských svadobných doplnkov, ktoré sú vyrobené z tých najlepších svadobných materiálov a navrhnuté tak, aby boli nielen pohodlné, ale aj štýlové pre každú malú princeznú.

Máme pre vás roztomilé šatôčky pre najmenšie družičky, ktoré sú jemné a ľahké, aby sa vaša malá družička cítila ako princezná po celý deň. Okrem šiat pre najmenších ponúkame aj detské a dievčenské šaty pre družičky, ktoré ladia so svadobnými šatami nevesty, aby dodali svadobnému dňu jednotný vzhľad. Pre mladšie slečny ponúkame aj šaty na prvé sväté prijímanie, ktoré tomuto výnimočnému dňu dodajú štýl a eleganciu.

Takisto máme výber detských svadobných boleriek a kožúškov, ktoré sú ideálne do chladnejšieho počasia alebo na večerné svadby.

Detské závoje sú jemnou a roztomilou verziou tradičných svadobných závojov. Naše detské spodničky dodajú detským svadobným šatám objem a tvar, zatiaľ čo naše ozdoby do vlasov pre malé družičky krásne doplnia ich svadobný účes.

Ak chcete filtrovať produkty podľa parametrov, vyberte prosím najprv kolekciu na ľavej strane. Každá kolekcia je od iného výrobcu a veľkosti sa v jednotlivých kolekciách líšia.

 
3
326 13326
Farba
Farba šiat
Veľkosť
Zvoľte veľkosť

Stránka 1 z 10 - 290 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 10 - 290 položiek celkom