Svadobné topánky na zákazku

Naše svadobné topánky sú navrhnuté tak, aby spĺňali jedinečné požiadavky každej nevesty. Ponúkame možnosť prispôsobiť všetky naše modely podľa vašich želaní. Farbu topánok si môžete prispôsobiť tak, aby dokonale ladila s Vašimi svadobnými šatami. Máte tiež možnosť vybrať si materiál, z ktorého budú Vaše topánky vyrobené. Ak chcete svojim topánkam dodať niečo navyše, ponúkame aj možnosť pridania rôznych aplikácií.

Stielku topánok je možné zvoliť vo farbe bielej, béžovej a alebo čiernej. Po dohovore možno látkou potiahnuť tiež podpätok topánky - toto nie je možné u ihlového podpätku č. 1.

Topánky pre nás vyrába malá rodinná firma, väčšina ozdôb na topánky je vyrábaná ručne. Preto nie je problém vyrobiť ozdobu aj inak, než je v našej ponuke. Naše topánky sú veľmi pohodlné a príjemné na nosenie.

Dodacia lehota u topánok, ktoré nie sú skladom, je cca 3 týždne. Najmä v období od apríla do augusta sa ale táto lehota môže predĺžiť. Prosíme preto o objednávaní topánok s dostatočným predstihom pred Vašou svadbou.

Všetky topánky uvedené v tejto sekcii sa vyrába na zákazku podľa požiadaviek zákazníka. Z tohto dôvodu sa na ne nevzťahuje 14-dňová lehota na vrátenie tovaru.

Údržba a starostlivosť o obuv

 

Stránka 1 z 7 - 187 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 7 - 187 položiek celkom